Anasayfa » Etkileyici bakışlara sahip olmak artık çok kolay!
Güzellik

Etkileyici bakışlara sahip olmak artık çok kolay!

İz bırakan ve çarpıcı bakışlara sahip olmak artık çok kolay! L’Oréal Paris XFiber Waterproof Maskara, Tattoo Signature Liner ve Brow Artist Micro Tattoo ile kadınlar, tüm şartlara meydan okuyacak!

Birbirinden çarpıcı ve özel ürünleri ile makyaj trendlerine yön vermeye devam eden L’Oréal Paris, etkileyici göz makyajının sırrını veriyor. Tüm kadınların arzusu olan en zor durumlarda bile etkileyici ve yoğun çarpıcı bakışlar L’Oréal Paris XFiber Waterproof Maskara, Tattoo Signature Liner ve Brow Artist Micro Tattoo ile gerçek oluyor.

Kirpiklerinle meydan oku…

Extra kalıcı, zor koşullara ve suya dayanıklı yapısıyla XFiber Waterproof Maskara, 20 kat daha fazla fiber içeren özel formülü ile kirpiklerinizi ekstra uzun görünüme kavuşturuyor. Kirpiklerinizde bambaşka bir görünüm yaratan XFiber Waterproof Maskara, çarpıcı bakışlara kavuşmanızı sağlıyor.

L’Oréal Paris XFiber Waterproof Maskara Önerilen Tüketici Fiyatı: 56,99 TL

Kaşlarda dövme etkisi…

Daha dolgun, şekilli ve trend kaşların sırrı, Brow Artist Micro Tattoo. Bakışlarınıza anlam katan ve 24 saat boyunca kusursuz görünüm sunan Brow Artist Micro Tattoo, mikro ucuyla kolay belirginleştirme sağlarken, kusursuzca dövme etkisi yaratıyor.

L’Oréal Paris Brow Artist Micro Tattoo Önerilen Tüketici Fiyatı: 45,99 TL

Bakışlarınızda iz bırakın…

Ultra siyah,  ultra belirgin ve ultra cesur çizgilerin sırrı, Tattoo Signature Liner. Tattoo Signature Liner, tek hamlede nefes kesen eyeliner görünümüne kavuşturuyor. 24 saat kalıcı, suya dayanıklı formülü ve keskin ucu sayesinde keskin bakışlar ve çizgiler yaratan Tattoo Signature Liner, arzuladığınız iz bırakan görünümü sunuyor.

L’Oréal Paris Tattoo Signature Liner Önerilen Tüketici Fiyatı: 45,99 TL