Anasayfa » Hayran Olacağınız 15 Farklı Dalgalı Saç Modelleri
Moda

Hayran Olacağınız 15 Farklı Dalgalı Saç Modelleri

Uzun ya da kısa saç fark etmeden, dalgalı saç modelleri bir çok kadının vazgeçilmez saç modeli olmaya devam ediyor. Hem estetik açıdan hem de şıklığı bakımından oldukça muhteşem görünen bu saç modeli ile hayran kitlenizi sizde fazlalaştıra bileceksiniz. Mükemmel dalgalı saçlar, etkileyici görünmeniz için  yeterlidir. Ancak dalgalı saç modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, bu makale tam size göre. Güzelliğinize güzellik katacak ilham veren dalgalı saç modelleri ile karşınızdayız.

Kadınların Vazgeçilmezi Dalgalı Saç Modelleri

Kadınların asla memnun olmadıkları ve sık sık değişime ihtiyaç duydukları yer kesinlikle saçlarıdır. Saç renginden alda saç modeline kadar her kadın başka kadınların saç stillerine ve saç renklerine hayranlık duyarak, kendilerini değişime uğratmak isterler. Ancak düz ve kıvırcık saçların modası zaman zaman değişime uğrasada dalgalı saçların modası hiç geçmemektedir. Bunun en önemli nedeni ise dalgalı saçların her tene ve her saç stiline uyum sağlayabilmesi dir.

Dalgalı saçlar, günlük hayatta ve özel günlerde söz, nişan ve dügün gibi davetiyelerde gönül rahatlığı ile tercih edilebilmenin yanında her yaşa da hitap etmektedir. Sizler için derlediğimiz 15 farklı dalgalı saç modeli ile sizde farkınıza fark katarak inanılmaz derecede güzel görüneceksiniz.

Uzun Saçlar İçin Dalgalı Saç Modelleri

Son yılların en vazgeçilmez trendi uzun saçlar için dalgalı saç modeli. Asilliğinizi artık siz değil bu saç modeli ile saçlarınız konuşacak.

Uzun Saçlar İçin Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri: Orta Kıvırcık

Her kadın sevimli görünmek ister ve onlarca zahmete girer. Ancak sadece bir orta kıvırcık dalgalı saç modeli ile sevimlilik sınırlarını sizde zorlayabilirsiniz.

Orta Kıvırcık Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı Saç Modelleri: Uzun Kıvırcık

Her yüz tipine hitap eden uzun kıvırcık dalgalı saç modeli, saçınızı daha kullanışlı ve gösterişli bir hale getirir. Her ortamın en gözde kadını olmak için bu saç modelini tercih etmelisiniz.

Uzun  Kıvırcık Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı Saç Modelleri: Uzun Kahverengi

Her kadın gibi sizde asil ve çarpıcı mı görünmek istiyorsunuz. Öyleyse uzun kahverengi dalgalı saç modeli ile saçlarınıza hayat verin ve güzelliğinize güzellik katın.

Uzun Kahverengi Dalgalı Saç Modeli

Katmanlı Orta Dalgalı Saç Modeli

Havalı ve çarpıcı bir güzelliğe sahip olmanın tek yolu katmanlı orta dalgalı saç modelinden geçiyor. Bu saç modelini tercih ederek çevrenizdeki bakışların üzerinizde ne kadar yoğunlaştığına sizde şahit olacaksınız.

Katmanlı Orta Dalgalı Saç Modeli

Yüksek Dalgalı At Kuyruğu

At kuyruğu saç modeline hayır diyecek bir kadın yeryüzünde yok sanırım. Her kadın özellikle de günlük hayatta saçlarını mutlaka at kuyruğu saç modeli ile buluşturur. Alışkanlıklarınızı daha gösterişli bir hale getirmek için yüksek dalgalı at kuyruğu tercih edebilirsiniz.

Yüksek Dalgalı At Kuyruğu 

Orta Boy Spiral Bukleler

Orta boy spiral bukleler, can alıcı bir güzelliği çevrenize yansıtmanız için büyük bir alternatiftir. Spiral bukleler ile bu sezonda çok can yakacaksınız.

Orta Boy Spiral Bukleler 

Omuz Boyu Dalgalı Sarışın Stili

Sarı saçlar hangi saç modeli ile harikalar yaratmaz ki! Omuz boyu dalgalı sarışın stili ile belki de sarı saçı en güzel siz etrafa yansıtacaksınız.  Yeter ki saçlarınızı bu saç modeli ile tamamlayın.

Omuz Boyu Dalgalı Sarışın Stili 

Orta Uzunlukta Katmanlı Saç Modeli

Orta uzunluktaki saç modelinin her kadında hoş görünmesinin en önemli nedeni her yüz tipine uyum sağlayabilmesi dir . Siz de saçlarınızdan söz ettirmek istiyorsanız orta uzunluktaki katmanlı saç modelini tercih etmelisiniz. Bu sadece harika görünebilirsiniz.

Orta Uzunlukta Katmanlı Saç Modeli

Zarif Dalgalı Bob Saç modeli

Yaşınızı saklamanın en püf noktası saçlarınızda zarif dalgalı bob modelini saçlarınızda yansıtmak olacaktır. Daha genç ve daha dinamik görünmek için bu saç modelinden yararlanabilirsiniz.

Uzun Saçlar İçin Tousled Dalgalı Saç

Kendinizi modası hiç geçmeyecek bir saç modeli ile tamamlamak ister misiniz? Öyleyse uzun saçlar için Tousled dalgalı saç modelini tercih ederek, gündemi sürekli işgal edebilirsiniz.

Uzun Saçlar İçin Tousled Dalgalı Saç 

Uzun Saçlar İçin Perde Patlamaları

Eğer sizde  her ne kadar moda olursa olsun kısa saçları tercih etmeyenler denseniz, uzun saçlar için perde patlamaları saçlarınızda, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Uzun Sarı Balyaj Saç Modeli

Günümüzde bir çok kadının tercihi uzun sarı balyaj saç modeli. Çünkü birçok kadının da bildiği gibi uzun sarı balyaj saç modeli ile prenseslere siz de taş çıkarabilirsiniz.

Uzun Saçlar İçin Perde Patlamaları

Dağınık Omuz Hizası Bob

Dağınık omuz hizası bob saç modelini ince telli saçlara sahip kadınların tavsiye etmemesi oldukça önemlidir. Çünkü ince telli saçlara şekil vermek oldukça zordur ve bu saç modeli de sürekli kabaran bir modeldir. Eğer ki kalın saç tellerine sahipseniz hiç tereddüt etmeden bu modeli tercih edebilirsiniz. Yeterli miktarda hacim sergileyen bu saç modeli ile  siz de etkili bir görünüm elde edebilirsiniz.