Anasayfa » Kadınlar Ne İster; Cevabı Burada
Aşk ve İlişkiler

Kadınlar Ne İster; Cevabı Burada

Kadınlar yaratılışları gereği hassas ve duygusal bir yapıya sahiptirler. Peki Kadınlar Ne İster… Hangi tür ilişkide yer alırlarsa alsınlar (aile, arkadaşlık, dostluk, aşk hayatı, evlilik) karşılarındaki insanı yıpratmak, yapmak istedikleri son şeydir.

Kadın, özellikle de karşı cinse karşı ilişkide, fedakarlık etmekten asla çekinmez. Çünkü her kadın farkındadır, bir ilişkiye yön veren, güzelleştiren ve uzun sürmesini sağlayabilen tek gücün kendinde olduğunu. Peki Kadınlar erkeklerden ne bekler? Kadınlar Ne İster? Bütün bu soruların cevabını size sizden yakın olan ve en çok okunan kadın sitelerinin lideri, Bonitam verebilir.

Kadınlar ne ister bir ilişkide, ilk buluşmada dahil olmak üzere bir erkekten ilgi ve sadakat bekler. Kadınlar özellikle de aldatılmak konusunda oldukça hassastırlar. Bunu görmeseler dahi partnerinin ona karşı ilgisizliğinden hatta hâl ve hareketlerinden dahi anlayabilirler. Bu durum ise bir çok kadının şartlar ne olursa olsun, asla geriye bakmadan ilişkisine son noktayı koymasına neden olabilir.

Bazen gösterilen sadakat, bir ilişkinin mükemmel bir şekilde ilerlemesine yetmeyebilir. Çünkü bir kadın eşi ya da sevgilisi tarafından özel olduğunu zaman zaman hissetmek ister. Böylece bu ilişkideki küçük olumsuzlukları yok sayacak kadar, güçlü  bir yapıya sahip olarak, ilişkisini sürdürmeye devam eder. Kısacası her kadın sadakatin ister yanında ona güçlü kılacak küçük ama önemli detayların hayatında yer almasını ister.

Kadınlar Ne İster

Sevgi
Saygı
Sadakat İster

Kadınlar Ne İster? İlişkide Ne Bekler?

Kadınlar ne ister? Bir ilişkide beklentileri nelerdir? Genellikle erkeklerin bir ilişkide otoriter olma çabası, bir çok kadının İlişkiden hızla soğumasına neden olabilmektedir. Çünkü zaten kadınlar her konuda her şeyi en ince ayrıntısına kadar planladıktan sonra uygulamaya başlarlar. Gereksiz kıskançlıklar ve güvensizlikler bir kadını oldukça fazla yıpratmaya sebep olabilir. Elbette ki her kadın hayatındaki erkeğin, etrafında bir koruma kalkanı oluşturmasını beklerAncak bu konu çok abartılmadığı sürece.

Kadınlar İlişkide Ne Bekler

Kadınlar Ne İster? Bir ilişkiden beklentileri nelerdir?

 • Söz Tutmasını; Bir kadın verilen sözlere itimat etmek ister. Aksi takdirde yitirilen güven duygusu bir kez sarsıldığında, yerini endişe ve güvensizliğe bırakır. Kısacası bir yalan bin doğruyu sorgulatır.
 • Saygı; Bir erkek bir kadının yaşam tarzına, düşüncelerine, ailesine, kariyerine, arkadaş çevresine saygı duyarak, onu kolaylıkla cezbedebilir. Çünkü her kadında en az erkekler kadar yaşam tarzına karışılmasından asla hoşlanmaz.
 • Seks; Sadece erkekler değil, kadınlar da doyumsuz ve ateşli bir seks hayatını iliklerine kadar hissetmek isterler.
 • Güven; Bir ilişkiyi ayakta tutan kesinlikle güven duygusudur.  Çünkü güvenmediniz biriyle, gelecek planları yapamazsınız. Bir kadın için bir ilişkide güven duygusu olmazsa olmazları arasında yer alır.
 • Sürpriz; Hediye almaktan kim hoşlanmaz ki? Hele ki beklenmedik hediyeler, nedensizce tebessüm etmemize neden olur. Zaman zaman  şımartılmak, her kadının hakkı.
 • Romantizm; Kadınlar romantizme oldukça fazla ilgi duyarlar. Mum ışığında yenilen bir  yemek, yağmur altında el ele dolaşmak ve küçük notlar bir kadının ayaklarını yerden kesebilir.
 • Centilmenlik; Bir çok kadın dile getirmese de aslında kadınlar  centilmen erkeklerden oldukça fazla hoşlanırlar.
 • Çiçek; Yeryüzünde çiçek sevmeyen hiç bir kadına rastlayamazsınız. Sadece partnerinizin hangi çiçeği sevdiğini öğrenerek, unutulmaz bir anın tadına varabilirsiniz.
 • İletişim; Abartılmadığı sürece ve kadın da bıkkınlık derecesine gelmediği sürece gün içerisinde kurulan iletişimler, birçok ilişkiyi daha çok sağlamlaştırabilir.

Evlilikte Kadınlar Ne İster?

Kadınlar evliliğe, beklentilerinin karşılanacağı umuduyla sıcak bakarlar. Bu beklentiler arasında güven, sadakat, sahiplenilmek, annelik duygusunu hissetmek gibi duygular yer almaktadır. Hatta çoğu zaman gelinlik giyme arzusu ya da çevre baskısı dahi bir çok kadının evlenmesine sebep olmuştur.

Bir çok erkek ilişkisi evlilik boyutuna gelmediği sürece, partnerine büyük bir ilgi gösterir. Ama ne yazık ki bu ilgi ve alaka bir çok evlilikte son bulur. Oysa ki kadınlar hayatlarının her döneminde bu ilgiye ihtiyaç duyarlar. Bu ilginin kesilmesiyle, bir çok kadın, eşinin artık onu sevmediğini düşünmeye başlayarak, gelecekle ilgili planları konusunda hayal kırıklığı yaşamaya başlar. Fakat erkeklerin bu şekilde davranması çoğu zaman sevgisizlikten kaynaklanmaz, eşini kaybetme korkusunu artık hissetmediğinden kaynaklanır. Evlilikte ön planda kadınlar, dürüst ve samimi bir erkek beklese de, romantizme de en az onun kadar ihtiyaç duyarlar.

Kadınlar Evlilikte Ne Bekler?

 • Sevgi
 • Saygı
 • Çocuk sahibi olmak
 • Sadakat
 • Ekonomik destek
 • Değer
 • Mükemmel bir cinsellik
Evlilikte Kadınlar Ne İster

Kadınlar Ne İster?

 • Kadınlar Anlaşılmak İster: Ne yazık ki kadınların en çok yaşadığı problemlerden biri de erkekler tarafından sürekli duygu ve düşüncelerinin eleştirilmesidir. Oysa ki kadınlar bir erkek tarafından eleştirilmek değil, anlaşılmak ister.
 • Kadını Fazla İlgi Bıktırır: Erkeklerin bir ilişkide yaptıkları en büyük hata, kadına oldukça fazla ilgi göstermeleridir. Karşınızdaki kadın dahi olsa, fazla ilgi bir kadını İlişkiden soğutur ve bıktırır.
 • Kadın Güven İster: Bir kadın bir erkeğe verdiği sadakat ve güveni fazlasıyla geri almak ister. Aksi takdirde bu ilişkiden artık bir beklentisi kalmaz.
 • Kadın Özel Hissetmek İster: Bir kadın eşinin ya da sevgilisinin gözünde diğer kadınlardan üstün olduğunu duymak ve hissetmek ister. Böylelikle ilişkisine dört elle, sımsıkı sarılacaktır.
 • Kadın Erkekten Sadakat İster: Bilinenin aksine kadınlar da sekse oldukça düşkündürler. Fakat partneri için bir çok kadın bu konuda kendini sınırlandırmayı başararak, yeni heyecanlar arama gereği duymaz. Tabi ki sadakati karşı cinse bulabiliyorsa.