Anasayfa » Kalbinize odaklanın
Beslenme

Kalbinize odaklanın

Close-up of pretty girl eating fresh vegetable salad; Shutterstock ID 131233028; PO: aol; Job: production; Client: drone


Yaşamak ve iyi yaşlanmak için sağlıklı bir kalpten daha iyisi yoktur. Aşırı miktarda hayvansal yağ içeren yemeklerden sakının. Enerjiniz düşüyorsa hafif gıdalar seçin. Korkunç diyetlere kapılmayın. Sadece düzgün beslenin ve yeniden genç hissedin.

Güzelliğin aşırı karmaşık hale getirilmesine gerek yok. Hatta Lefébure sabun ve yağ gibi çok basit malzemeler kullanan bir düzen izleme taraftarı. İşin sırrı, iyi kalitede olmaları. Gerçek ve kokusuz doğal sabunlar, banyoda başka bir şeye ihtiyaç bırakmaz. Çevreye daha duyarlı, daha ekonomik, tamamen sağlıklı ve hipoalerjeniktir.

Cildinizi gençliğini korumak ister misiniz? Lefébure her gün nemlendirmenin anahtar olduğunu söylüyor.

Bazı insanlar dolgunluk hissi vermek için dudaklarınızın üstüne ve altına koyu bir çizgi çizmenizi söyleyecektir. Oysaki bu görüşün modası geçti ve sonuç genellikle zarar verici. Dudaklarınızı dolgunlaştırmak istiyorsanız, hacim izlenimi vermek için hiçbir şey solgun renkli bir rujdan daha etkili olamaz.