Anasayfa » Saç Bakımınızı Profesyonel Ürünlere Bırakın
Güzellik

Saç Bakımınızı Profesyonel Ürünlere Bırakın

Saçlarınızın daha bakımlı, canlı ve parlak görülmesine yardımcı olacak profesyonel saç bakımı ürünleri arasından hem zevkinize hem ihtiyacınıza uygun seçenekleri bulmak artık çok kolay. Evde yapacağınız doğal maskelerle saçlarınızın rengine zarar verebilir, saçlarınızın yağlanmasına neden olabilir, bir sorunu giderirken başka bir sorunun oluşmasına neden olabilirsiniz. İşte bu yüzden doğal içerikli ve profesyonel ürünlerle saçınıza bakım yaparak saçlarınızı kimyasalın zararlarından koruyabilir, sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Şampuan çeşitlerinden saç kremi alternatiflerine, saç şekillendirici ürünlerden maskelere kadar pek çok uzman bakım ürününü kullanarak saçlarınızın sorunlarına özel çözümler bulabilirsiniz.

Saç Sorunlarına Özel Çözümler
Saç dökülmesi, kepek, kuruluk, yağlı saçlar veya yıpranmış saç telleri için özel bakımlar sunan seriler, günlük olarak kullanılıyor. Saçlardaki sorunların kısa sürede ve kalıcı çözümü için ilgili setlerin tüm ürünlerinin kullanılması öneriliyor. Saçlar özel şampuanlarla yıkandıktan sonra serumla nemlendirilerek kurutuluyor. Şekillendirme öncesi saç tellerinizin yüksek ısıdan zarar görmemesi için saçlarınızı besleyici kremler ve saç bakım kremi çeşitleri ile güçlendirebilirsiniz. Saçların canlılığını geri kazanması için haftalık saç maskesi ürünlerinden saçlarınıza sürerek, yaklaşık 10 -15 dakika beklettikten sonra saçları su ile durulayabilirsiniz. Maskeler saçları dipten uca besleyerek özlediği sağlığı geri kazandırıyor. Düzenli kullanımda saçlarınızın sorunlarının ortadan kalktığını, canlı, parlak ve daha kolay şekillenen saç tellerine sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Doğadan Gelen Sağlık
Size uygun saç bakım ürünlerini seçerken Loreal Botanicals ürünlerini tercih edebilirsiniz. Saçlarınızın sorununa göre alanında uzman serilerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Paraben, silikon ve renklendirici içermeyen Botanicals ürünleri, bitkilerden aldığı güçle saçları onarıyor. Saçlarınıza en az kimyasal içerikle en doğal bakımı sunan ürünler, asi saçları bile kolaylıkla yatıştırıyor. Soya, portakal çiçeği, kişniş tohumu ve hindistancevizi gibi doğal ürünler kullanılarak zenginleştirilen Loreal saç bakım ürünleri, özel besleyici terapi etkisiyle saçların sağlığa kavuşmasına yardımcı oluyor. Bitki bilimciler, çiftçiler ve kimyagerlerden oluşan profesyonel bir ekibin hazırladığı şampuanlar aromatik kokuları ile duyularınızı harekete geçiriyor. Loreal Paris güvencesi ile hazırlanan formüller, hem kadın hem de erkekler tarafından kullanılabiliyor.

Saçları için kuaför uzmanlığında bakımı evine getirmek isteyenlerin seçimi olan Botanicals, zengin ürün gamı ile her saç sorununa çözüm üretiyor. Asi saçlar için Camelina, kuru saçlar için Aspir, mat ve boyalı saçlar için sardunya, zayıf ve dökülmeye eğilimli saçlar için kişniş serilerine başvurabilirsiniz. Her yaştan kullanıcının doğanın mucizesiyle tanışacağı ürünlere banyonuzda yer açabilir, Loreal kalitesi ile saçlarınızı doğal güzelliğine kavuşturabilirsiniz.