Anasayfa » Bitkilerin gücü Lipofeine’de
Güzellik Sağlık

Bitkilerin gücü Lipofeine’de

Arkopharma’nın yeni ürünü Lipofeine Slim Expert ile toksinlerden arınmak ve kilo vermek için ihtiyacınız olan üç bitkisel destek ürünü tek kutuda.

Fitoterapi alanında Avrupa’da lider Arkopharma tarafından geliştirilmiş inovatif bir ürün olan Lipofeine Slim Expert sunduğu 30 günlük programla kilolarınızı sağlıklı bir şekilde vermenize yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan 10 günlük detoks, 10 günlük yağ yakımını arttırma ve 10 günlük yağların depolanmasını engelleme programıyla Lipofeine, fazla kilolarınızı azaltırken yaşam kalitenizin arttırıyor. Sabah ve akşamları yemeklerle birlikte kullanacağınız Lipofeine Slim Expert sadece eczanelerde. Lipofeine ile yaşamınız daha hafif ve daha sağlıklı…

Siz de kilo vermekte zorlanıyorsanız, mide -barsak problemleri yaşıyorsanız, yorgun hissediyor ve sık sık hastalanıyorsanız, sürekli tekrarlayan enfeksiyonlarınız varsa arınmak ve temizlenmek size iyi gelecek. Detoks paketiyle ilk 10 gün vücudunuzdaki ödem ve toksinleri atarak hafifleyeceksiniz. Geliştirilmiş özel formülün içeriğinde yer alan green tea (yeşil çay), dandelion (karahindiba), black radish (turp) ve ananas güçlü diüretik özelliğiyle vücuttan ödem ve toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Artichaut (enginar) karaciğeri toksinlerden arındırır ve lifli yapısı sayesinde bağırsakların düzenli çalışmasına yardımcı olur. Metabolizmayı hızlandıran Black pepper (karabiber) ve güçlü antioksidan özelliğiyle vitamin B6 sizi toksinlerinizden arındırır ve özlediğiniz hafifliği sağlar. İlk 10 gün için sabah ve akşamları ikişer kapsül kullanmanız öneriliyor.

Arkopharma’nın ikinci 10 günlük periyod için önerisi Lipofeine Burn paketi. Burn paketinde, içeriğinde bulunan mate, guarana ve black pepper (karabiber) bitkilerinden faydalanılıyor. Metabolizmayı hızlandırmaya, vücudunuzda depolanmış yağların parçalanarak atılmasına ve kilo vermenize yardımcı bu ürün aynı zamanda kilo verirken zihinsel ve fiziksel enerjinizi de destekliyor. Kilo verme sürecinde oluşan yorgunluk problemini gidermeye yardımcı Burn ile kilo verirken güç kaybetmeyeceksiniz. Kullanım önerisi, 10 gün süreyle birer kapsül kullanmanız.

Detoksunuzu yaptınız, yağlarınızı yaktınız ama bitmedi. Tekrar kilo almamanız ve açlığınızı dengelemeniz için Block’a ihtiyacınız var. Gimneya bitkisi ve krom pikolinat kan şekerinizi dengeler ve tatlı ihtiyacınızı azaltır. Keçiboynuzu bitkisi bağırsaklarınızın düzenli çalışmasına yardımcı olurken vücudunuzun ghrelin (açlık uyarıcı hormon) seviyelerini düşürerek iştahınızı baskılamanıza yardımcı olur. Black pepper (karabiber) mucizesi Lipofeine Block’ta da yine metabolizmanızı hızlandırıyor, yağları parçalıyor ve vücudunuzdan atılmasını sağlıyor. Ayrıca içerdiği B3, B6, B12 vitaminleri enerji veriyor ve krom minarelleri yağların vücuttaki emilimini engellemeye yardımcı oluyor. Son 10 günlük periyot için önerilen yine sabah ve akşamları ikişer kapsül almanız.

Etiketler