Anasayfa » Cildiniz yaşınızı ele mi veriyor?
Güzellik

Cildiniz yaşınızı ele mi veriyor?

Gündelik koşuşturma içinde kadınların ilk tercihi pratik kullanımları sebebiyle çok amaçlı ürünler oluyor. Cilt bakımının lider markası Neutrogena®cildinizi daha sıkı daha pürüzsüz ve daha yumuşak hale getirirken, cilt tonunuzu da eşitleyen yepyeni bir ürünle yaza merhaba diyor. Neutrogena® Visibly Renew Serum-Losyon ile cildiniz 10 günde gözle görünür şekilde sıkılaşıyor.

Kendine ve görünümüne önem veren kadınlar ciltlerinin de iyi görünmesini ister. Alanında uzman dermatologlarla birlikte geliştirilen yüksek etkili cilt bakım ürünlerinin öncü markası Neutrogena®, sıkılık kaybını “collagen boost minerals” teknolojisi ile önlemeye yardımcı oluyor. Neutrogena® Visibly Renew Serisi eşsiz Norveç Formülü ve kolajen arttırıcı mineraller içeriyor. İç bacak bölgesi ve kollar sıkılık kaybının en gözle görünür noktaları. Özellikle bu sorunlu bölgelere 10 gün boyunca uygulayacağınız Neutrogena® bakımı ile siz yaza formda girerken cildiniz sizi yarı yolda bırakmayacak. Eğer açık havada spor yapmayı tercih eden biriyseniz ton farkı probleminin ne olduğunu çok iyi biliyor olmalısınız. Kilo verme, hamilelik sonrası veya yaşla oluşan sarkmalar için de uygulayabileceğiniz bu losyonu başucunuzdan ayıramayacaksınız. Hafif dokusu ile kolayca emilen ve cilde ışıltı verirken 24 saat nemlendirme sağlayan Neutrogena® Visibly Renew Serum-Losyon’u 10 gün boyunca sabah ve akşam uygulamanız yeterli.

Zamanın vücudumuzda yaptığı değişimler çoğu zaman biz kadınları mutlu etmiyor. Siz de 10 gün içinde fark edilir bir dönüşüm yaşamaya hazır olun ve Neutrogena® Visibly Renew Serum-Losyon’u hemen kullanmaya başlayın. Sıkılığını ve esnekliğini geri kazanan cildinizle bu yaz sizin yazınız olacak.