Anasayfa » Plaja hazır olun
Güzellik

Plaja hazır olun

Los Angeles’ta yaşayan Katrina Scott ve Karena Dawn hem en yakın arkadaş hem de spor partnerleri ve iş ortakları. Dünya çapında beş milyondan fazla kadına ulaşan Tone It Up’ın arkasındakiler de işte bu fitness ikilisi. Aynı zamanda Perfect Fit Protein, Bandier işbirliğiyle iki spor giyim koleksiyonu, bir güzellik koleksiyonu ve 2017’de çok şehirli bir Amerika turu gibi büyük bir ürün imparatorlukları da var. İnanılmaz, değil mi? Katrina ve Karena’nın kesinlikle dikkate alınması gereken fitness güçleri olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Bu ikilinin harika olduğu bi konu varsa kesinlike vücudunuzu bikini giymeye hazırlamak. Ancak tatile gitmeden fit olmak yetmez. Katrina ve Karena vücudunuzun formunu tatil boyunca koruduğunuzdan emin olmak istiyor. “Tatilde aktif kalmaya bayılıyoruz. Kesinlikle en fazla iyi hissetmek ve görünmek istediğimiz zaman ve bu da formda kalıp sağlıklı beslenme konusunda bizi motive ediyor” diyor Katrina.

Siz plajda yatmayı mı tercih ediyorsunuz? Kızlar tatilde aktif kalmanın çok da büyütlecek bir şey olmadığını söylüyor. “Küçük hedefler belirleyin” diye ekliyor Karena. “Ben tatildeyken genelde sabahları 20 dakika bisiklete binmeyi veya koşmayı hedeflerim. Zaten başlayınca çok daha fazlasını yapıyorsunuz. Antrenman için sadece 15 dakikanız bile olsa hiç sorun değil. Sonuçta bu bile tatilde aktif ve rutininize sadık kalmanızı sağlar.”

Tabii ki seyahat sırasında bir spor partnerinizin olması daha iyidir. Bu yüzden eşinizle, kardeşinizle veya bir arkadaşınızla birlikte çalışabilirsiniz. “Spor da dahil her şey arkadaşlarla daha güzel” diyerek buna katılıyor Katrina. “Spor yapma konusunda daima birbirimizi motive ediyoruz. Birbirimizle, eşlerimizle veya arkadaşlarımızla seyahat ediyorsak onları da daima motive etmeye çalışıyoruz.”

Bu tatilde yapacak bir antremana mı ihtiyacınız var? Katrina ve Karena evden uzaktayken formunuzu koruyabilmeniz için bu iki haftalık ve ekipman gerektirmeyen planı hazırlamış. Boş zamanlarınızı eğenceli aktivitelerde değerlendirmek için planı izlemeniz yeterli. “Stand up paddling veya sörf yapmayı deneyebilirsiniz. Ne zaman yeni bir yer keşfetsek, deneyecek yeni açık hava aktiviteleri arıyoruz. Tatilden eski halinize göre çok daha formda döneceğinize emin olabilirsiniz.