Anasayfa » Erkekleri etkileyen kadınların özellikleri
Aşk ve İlişkiler

Erkekleri etkileyen kadınların özellikleri

Aşkta başarılı olan, erkekleri etkileyen davranışlara sahip kadınların kendilerine güveni tam olduğu için bu durum tüm hayatlarına yansır. Siz de aşkta kaybetmek istemiyorsanız, bu kadınların ortak özelliklerinden örnek alarak onlardan biri olabilirsiniz. Yüksek Topuklar ekibi olarak, aşkta kazanan kadınların ortak özelliklerini derledik! İşte her zaman kazanmak için sizde olması gereken özellikler…

Bulundukları yere muhabbet, neşe getirirler. Çok olumlu enerji yayarlar. Güçlü kişilikleri ve hoş sohbetleri vardır.

İnsanları teşvik ve takdir ederler. Başkalarının başarılarını över ve takdir ederler. Dostlarını gayrete getirirler. İnsanlara cesaret verirler.

Yumuşak huyludurlar. Sakin bir tonda konuşurlar. Edeplidirler. Cümleleri şiir gibidir. Anlamlı hoş ve dostça konuşurlar.

Herkesi olduğu gibi kabul ederler. Hasetlik ve kıskançlık yapmazlar. Başka insanlarla kırıcı ve yıkıcı yarışlara girmezler.

Kendilerinden emindirler. İlkeli ve tutarlı davranırlar. Herkes onların nasıl insanlar olduğunu bilir ve ona göre davranır.

Belli politik düşünceleri vardır. Hümanist, hoşgörülü bir çizgidedirler. Görüşleri aşırı değildir. Ama bazı dokunulmaz kutsalları vardır.

Kendi yağları ile kavrulmayı becerirler. Başkalarından bir şey beklemezler. Hiç kimse onların maddi sıkıntılarını hissetmez. Hep bir çare bulurlar ve kimseye yük olmazlar.

Başkalarının düşüncelerine açıktırlar. Düşüncelerini başkalarına dayatmazlar. Aksine başkalarının ilkelerine değer verirler.

Ölçülü insandırlar. Aşırı tepkiler vermezler. Her şeye karşı ölçülü davrandıkları için insanlar onların yanında rahat eder.

İnsanlara yardım etmeyi severler. Başkalarına eleştirel ve kırıcı davranmazlar. Aksine yapıcı ve olumlu yorumları ile yol gösterici olurlar.

Denge insanıdırlar. Kötü alışkanlıkları yoktur. Her şeyi dengeli şekilde kullanırlar. Kötü alışkanlıkları olmadığı için çevrelerine zarar vermezler.

Tuttuğunu koparan, planlı ve sebatkar insandırlar. İşlerine değer verirler, belirli bir düzen içinde arkalarında iş bırakmazlar.

Hayatın sadece çalışmaktan ibaret olmadığını bilirler. Kendilerini istismar edip angarya yüklemeye çalışan insanlara “hayır” diyebilmeyi bilirler. Sosyal yaşamlarına ve dostlarına hep zaman ayırırlar.

Ölçülü bir şekilde harcama yaparlar. Aşırı pahalı ve lüks şeylere itibar etmezler. Ölçülü davranırlar. Bu huyları dostları tarafından çok sevilir.

Ucuz ve değersiz şeylere itibar etmezler. Belli bir kalitenin altına düşmezler. Kalite kıyafetlerinden belli olur. Sağlıklı ve yeterli beslenirler.

Teşekkür etmeyi bilirler. Kendilerine sunulana değer vererek, onu sunanı da yüceltir ve sevindirirler. Herkes ona armağan vermekten mutluluk duyar.

Dost canlısıdırlar. Dostlarına duyarlıdırlar. Kötü günlerinde dostlarına destek olup onlara moral verirler.

Bilgilidirler. Genel kültürleri iyidir. Onlarla çok rahat konuşabilirsiniz. Görgülüdürler. Çoğu yeri bilirler.

Samimidirler. Yüzlerinde dostça gülümseme ve samimiyet gözlerine yansır. Güneş gibidirler. Onlardan size bir enerji aktığını hissedersiniz.

Fırsatları görürler. Her zaman belirli ölçüler içinde cesaretlerini kullanarak fırsatları değerlendirirler. Bu şekilde çevrelerine de fayda sağlarlar.

Tehlikeleri görürler. Tedbirlidirler. Her zaman B planları ve emniyet akçeleri vardır. Başlarını belaya sokmazlar. Çevrelerine zarar vermezler.

Görünüşleri iyidir. Pırıl pırıldırlar. Temiz ve hijyeniktirler. Kirli, lekeli, buruşmuş, ütüsüz elbise giymezler. Renk uyumları iyidir.

Modayı ve yeni ürünleri takip ederler. Görünüşlerinde değişiklik yapmaktan çekinmezler. Yeni bakım ürünlerini denerler. Spor yaparak fit durumda kalırlar.

Erkeklerine karşı yapıcıdırlar. Her zaman onların morallerini yüksek tutacak sözler söylerler. Onlara değer verdiklerini gösterirler. Onları üzecek, kıracak davranışlardan ve sözlerden kaçınırlar.

Son derece dürüst insandırlar. Herkesin hakkını gözetirler. Sözlerinde dururlar. Herkes onlara güvenir ve kendilerini onlara emanet edebilir.

İçlerinde potansiyel sevgi taşırlar. Uygun birini gördüklerinde sevgiyi esirgemezler. Aşklarını karşı tarafa geçirmeyi bilirler.

Sadakat duyguları gelişmiştir. Erkeklerine bağlıdırlar ve asla aldatmazlar.

Cinsellik konusunda son derece bilgilidirler. Sevişme sanatının ustasıdırlar.

Ağır davranırlar. Önce karşısındaki insanı tanımaya gayret ederler. Kendileri hakkında az konuşurlar. Gizemlidirler.