Anasayfa » Kimlere kırmızı saç yakışır?
Moda

Kimlere kırmızı saç yakışır?

Saçlarınızda kırmızıyı denemek istiyor ve cesaret edemiyorsanız size kırmızı saç kimlere yakışır yazısı hazırladım. Malum kırmızı saç beyaz tenlilere çok yakışıyor, ama kırmızının da onlarca tonu var yani her tene uygun bir kızıl Saç rengi var kendinize sormanız gereken soru şu; Kırmızı saçlarla mutlu olur muyum?

KIRMIZI SAÇ BAŞA BELA

Kesinlikle! bir kere cesaret isteyen bir renk, her kadın eğer doğuştan kızıl değilse kızıl saçlarla kendini rahat hissedemez. Diğer bir kızıl saç sorunu ise sürekli bakım ve boya istemesi. Saçlarınızı sürekli aynı tonlarda tutturmak ve bakımlı kalmasını sağlamak kuaförler için bile zor ben o yüzden saçlarımı kendim boyuyorum. Eğer saçlarınızda kızıl bir renk tercih edecekseniz bu boya işini kesinlikle çok iyi öğrenmelisiniz.

Her banyoda akıp giden renkler gerçekten sinir bozucu, üstelik kızıl renk belkide değiştirmesi en zor saç rengi. Saçlarınız sarı ise ve kızıl bir renk tercih edecekseniz çok çok iyi düşünmenizi tavsiye ederim, kızıl saç rengi tekrar sarıya çok kolay dönmüyor. Bu konuda kuaförünüzden bilgi alın.

Size kızıl saç renginin yakışıp yakışmayacağını bilmiyorsanız bazı uygulamalarla saçlarınızı online olarak kızıl renklerde görün. Bunun için online makeup uygulamaları var.

KIZILIN HANGİ TONU?

Hangi kızıl tonu size uygun? Tütün rengi, ya da havuç kırmızısı, Hürrem kızılı ya da alev kızılı karar vermesi çok zor. Seçtiğiniz kızıl tonuna göre saçlarınızın rengi açılacak ve ona göre işlem yapılacak mesela benim kızıl tonum için karamel rengi bir açma işlemi yetiyor.