Anasayfa » Hayat kaliteniz düşerse, SPA ile arttırın!
Sağlık Spor & Fitness

Hayat kaliteniz düşerse, SPA ile arttırın!

Biraz rahatlamaya ne dersiniz? Sizi masaj odasına alalım…

Uzmanlar, düzenli masajın boyun ve bel fıtığı riskini en aza indirebileceğini söylüyor. Günümüz çalışma temposunda, iş yükü, stress derken kaslar kasıldığıyla kalıyor. Stresi tüm hayatımızdan çıkaramasak da ara sıra ondan kurtulmak, düşen hayat kalitemizi arttırmak mümkün. “Peki ama nasıl?”

Hem kısa bir tatil hem de adını çok duyduğumuz Europespa Well sertifikasına sahip Ab-ı Zen Spa’yı deneyimledik. İlk gün hamamda başlayan harika zamanımız yarım saat sonra bir saatlik tüm vücut masajı ile devam etti. Tepeden tırnağa yorgunluğu masaj odasında bırakıp çıktık. Ela Quality Resort Belek’e gelip de tek günlük masajın yeterli olmayacağını düşünüp, ertesi gün yüz ve ayak masajı ile devam ettik. Daha önce hiç deneyimlemediğim ayak masajını hem ilk olması açısından hem de bana çığlıklar attırmasından dolayı unutacak değilim. Ama tabii ki vücudumun tüm yükünü taşımasının yanında, beni maratonlarda kilometrelerce koşturmasının bir yorgunluğu ve ‘ağrısı’ olmalıydı. Masaj odasından çıktığımda yaşadığım rahatlığı ben ve ayaklarım asla unutmayız. Bundan sonra her hafta olmasa da 15 günde bir masaj yaptırmaya and içerim! 160 farklı bakım ve masaj paketi Akdeniz Bölgesi’nin en çok tercih edilen çocuk dostu aile oteli Ela Quality Resort Belek, harika kumsalı, Europespa Well sertifikasına sahip Ab-ı Zen Spa’sı, A’la Carte restoranları ile hatırlamak isteyeceğiniz izler bırakıyor. Fitnesstan SPA’ya, masajdan doğru beslenmeye, cilt bakımından hamama, yaşam kalitenizi ve enerjinizi yükseltecek hizmetler sunuyor. Ab-ı Zen Spa & Rituals Lounge markası ile hizmet kalitesini, Avrupa’da kabul edilen SPA kalite standardı Europespa Well sertifikası ile belgeliyor. Ab-ı Zen Spa, yüzde 100 organik ürünlerle 160 farklı bakım ve masaj hizmeti veriyor.

Ela Quality Resort Belek ayrıca, dünya turizm sektöründe birçok ödüle sahip. ‘En Çok Tavsiye Edilen Oteller’, ‘2015 Mükemmeliyet’, ‘Dünya’nın en iyi 100 oteli’ ve ‘Türkiye’nin en iyi 10 Aile dostu’ ödülleri bunlar arasında yer alıyor.

Şüphesiz, her şeyin en iyisini biz hak ediyoruz!

Masaj yaptırmak için en az 7 neden

• Kasların dinlenmesini ve gevşemesini sağlıyor.
• Bedeni canlandıran meditasyon etkisi yaratıyor.
• Ciltteki ölü hücreleri atıp, parlak ve yumuşak bir görünüm sağlıyor.
• Sakatlıkları önlüyor.
• Vücuttaki ödem ve şişkinlik sorunlarını ortadan kaldırıyor.
• Kan dolaşımını hızlandırıyor.
• Cildin elastikiyetini arttırıyor, sıkılaşma ve canlılık veriyor

 

Etiketler