Anasayfa » Kadınların hayatına dokunacak 5 kitap önerisi
Haberler

Kadınların hayatına dokunacak 5 kitap önerisi

Hayatınıza yeni bir bakış açısı kazandırmada kitap okumanın önemi büyüktür. Kitaplar, yalnızlığınızı giderir, içinizi ısıtır, hayal gücünüzü geliştirir. Biz de Yüksek Topuklar ekibi olarak kadınların mutlaka okuması gereken kitapları sizlerle paylaşıyoruz. Özel haberimizi hemen okumaya başlayın, hayatınıza dokunacak 5 kitabı öğrenin.

1. Bilinçaltının Gücü – Joseph Murphy

“Bilinçaltının Gücü” için, gün içindeki olumsuzlukları nasıl kendimize çektiğimizi anlatan, bilinçaltımızı doğru bir şekilde kullanmamız gerektiğini söyleyen bir başucu kitabı diyebiliriz. Bilinçaltını doğru yönlendirdiğimiz takdirde, birçok şeyi olumlu anlamda değiştirebiliriz. Hayata daha pozitif bakmak için mutlaka okumalısınız.

 

2. Daha Çok Görüşeceğiz – Şevin Ballıktaş

Gerçek hikayeden uyarlanan “Daha Çok Görüşeceğiz” romanı, hayatında değişiklik yapmak isteyenlerin mutlaka okuması gereken bir kitap. Kendi sihrini keşfetmek isteyen ve sorunlu ilişkiler yaşayan herkesin okumasını tavsiye ediyoruz. Bu romanda yalnızca bir aşkhikayesi yok, kadın ve erkeğin hayatından çözümlemeler de romanda sık sık karşımıza çıkıyor.

Satın almak için TIKLAYIN!

 

3. 21 Günde İyi Hisset – Ece Vahapoğlu

“21 Günde İyi Hisset” kendiyle yüzleşmek, arınmak, sağlıklı bir yaşama geçmek isteyenlerin kitabı. İyi hissetmenin içten geldiğini, istikrarlı olmamız gerektiğini, zihin ve beden temizliğinin önemini, düşüncelerimizi nasıl yönetebileceğimizi bizlere anlatıyor.

 

 

 

4. İkinci Hayatın Tek Bir Hayatın Olduğunu Anladığında Başlar – Raphaelle Giordan

Camille artık hayatında istemediği şeyleri listeler ve bunlar için aksiyon alır. Bu kitapla kendinizi bağdaştıracak ve kendi listenizi oluşturacaksınız. Bu listedekilerin üzerini tek tek çizdikten sonra, hayatta istediğiniz şeylerin listesini yapmaya geçebilirsiniz.

 

 5. Anında Analiz – David Lieberman

Herkesin hayatında “neden”ler vardır ve bu “neden”leri “nasıl” a çevirmek için çaba gösteririz. “Anında Analiz” bu “neden” lerden “nasıl” a geçiş konusunda verdiği örneklerle rehber niteliğinde bir kitaptır. Bu kitap ile kendi hayatınızı tekrar gözden geçireceksiniz ve yaptığınız analizlerle hayatınızı kısıtlayıcı unsurlardan arınacaksınız.