Anasayfa » Koz Body Termal Taytlar Nasıl Kullanılır? Yararlı mı?
Moda Sağlık Spor & Fitness

Koz Body Termal Taytlar Nasıl Kullanılır? Yararlı mı?

Koz Body Termal Tayt İşe Yarar Mı?

Çoğu kadının problemi olan geniş basenler, karın ve yan yağlardan kurtulmanın en kolay yollarından biri, yapılan küçük egzersizlerin etkisini büyütecek zayıflatıcı tayt kullanmaktır. Tayt yapısı itibariyle sıkılaştırıcı özelliğe sahiptir. Tayt zayıflamanın yanı sıra bacaklarda selülit oluşumunu engellemekte ve var olan selülitleri de düzenli kullanım sonucunda ortadan kaldırmaktadır. Koz Body Termal Tayt aynı zamanda, kilo alıp verme ya da doğum sonrası meydana gelen çatlakların da iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

 

Koz Body Termal Tayt Termal tayt işe yarar mı ?

Koz Body Termal Tayt, yapılan egzersiz ya da küçük yürüyüşlerdeki etkiyi maksimum seviyeye çıkararak, sıkılaşmanızda ve tabi ki bölgesel olarak kilo vermenizde oldukça etkilidir. Vücut ısısını arttırarak metabolik işlemlerin kontrollü ve etkin çalışmasına yardımcı olmaktadır. Bölgesel incelme vücudun istenilen formda şekillenmesini ve terleme yoluyla sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar. Özellikle karın, simit ve kalça bölgesindeki yağlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

 

Koz Body Termal Tayt Tayt Özellikleri
Koz Body zayıflatıcı tayt Polimer kumaştan üretilmektedir. Polimer kumaş nefes alabilen özelliğe sahip olup tahrişlere neden olmamaktadır. Bu nedenle hassas cildi olan kişiler de rahatlıkla kullanabilir.

 

Zayıflatıcı tayt vücudu fazla sıkmadığından dolayı rahat hareket etme özgürlüğü sunmaktadır. Bu nedenle bedeninize dar gelecek olan Koz Body Termal Tayt modellerini almanızı kesinlikle önermiyoruz. Esnek olmayan zayıflama taytı dar alındığı takdirde istenilen düzeydeki egzersizler yapılamayacak ve zorlama hareketler sırasında yırtılmalar meydana gelecektir. Bundan dolayı taytta meydana gelen yırtılmalar da kullanıma bağlı kullanıcı hatası olarak değerlendirilmektedir. Termal tayt seçimi yapılırken basen ölçünüzü ya da esnek olmayan kumaş pantolonunuzun bedeni baz alınmalı daha çok sıkar mantığıyla dar ürün tercih edilmemelidir.

Koz Body taytlar termal özelliğe sahip olması nedeni ile çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Makinede yıkamak Kozbody zayıflatıcı taytın kumaş yapısını bozabilmektedir. Günlük kullanımınız bittikten sonra taytı ters çevirerek havalandırabilirsiniz. Yıkamak isterseniz taytı akşamdan suya bastırdıktan sonra sabah çok az bir deterjanla elde yıkayabilirsiniz.

KozBody seçeneklerini görmek için tıklayın.

Glofit Natural sitesinden en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.