Anasayfa » Biyorad Açık Emar Teknolojisini Sunuyor!
Haberler

Biyorad Açık Emar Teknolojisini Sunuyor!

Biyorad Açık Emar Teknolojisini Sunuyor!

Bazı hastalar doktorun tavsiyesi ile emar çekimine gittiği zaman çok sorun yaşamaktadırlar. Fazla kilolu hastalar, nefes darlığı olanlar, kapalı alan korkusu olanlar, çocuklar bu durumda sıkıntı yaşayabilir, gerekli ya da kaliteli emar çekimini elde etmeye bilirler. Tıbbın ve teknolojinin gelişmesi sayesinde artık bu sorunlar da ortadan kalkmaktadır.

 

Açık emar teknolojisi ile emar çekimi için dar ve kapalı cihaza girmek zorunluluğu yoktur. Birçok hastalığın tanısında kullanılan emar metodu organizmanın iç kısmının şeklini çekmektedir. Manyetik alan ve radyo dalgalar sayesinde insan vücuduna zarar vermeden güvenilir bir şekilde çekim yapılmaktadır.

 

Biyorad Emar Çekimindeki Kolaylıktır

Bilinen markalardan Biyorad açık emar hizmetini sunmaktadır. Şöyle ki 260 kiloya kadar olan kişilerin rahat bir şekilde bu emar metodu ile çekimi sağlanmaktadır. Klostrofobisi olan kişiler (kapalı alan fobisi olan insanlar) de bu hizmetten kolaylıkla faydalanabilirler. Kapalı alanda nefes darlığı yaşayan kişiler de açık emar çekimi zamanında oluşabilecek problemlerden uzak kala bilirler.

 

Açık Emar Çekiminin Avantajları

Açık emar hastalara birçok emar çekimini sunabilmektedir. Buraya Traktografi MR, Diffüzyon MR, Perfüzyon MR, Anjiografi MR, Spektroskopi MR, Fonksiyonel MR, Bos Akım MR, Meme MR, Kolonjiyografi MR, Ürografi MR, Artrografi MR, Batın MR, Hipofiz MR, Mesane MR, Tüm Spinal MR, Multi Parametrik Prostat MR, Serviks MR, Fetal MR, Fallop Tüp MR ve Beyin MR emar çekimleri dahildir.

Biyorad markası ile açık emar çekimi hastaların rahatlığı son derece düşünülmektedir.

 

Çekimler 10-45 dakika sürmektedir. Bu çekilecek emar türüne göre belirlenmektedir. Hoş bir şekilde karşılanıp kayıt işlemleri yapıldıktan sonra soyunma odasında manyetik alanın zarar verebileceği kişiler eşyalar çıkartılarak hasta emar çekimi odasına yönlendirilir. Hasta ile çekim zamanı görsel ve sesli iletişim kurulmaktadır. Teknisyenler titiz bir şekilde çekimi yaparken hastaya verilen kulaklıklarla çekim sürecinde müzik dinleyebilir, tedirginliğini azaltabilir.

 

Son teknoloji sayesinde kaliteli çekimler alınmaktadır. Aynı zamanda hastanın sağlığı da güven altında tutulur. Zararsız radyo dalgalarla çekimler yürütüldüğünden radyasyon söz konusu değil. Biyorad markası ile açık emar çekimi farklı sağlık sıkıntıları tanı ve tedaviye engel olamamaktadır. Tüm bunlarla Biyorad insan değerinin ne kadar önemli olduğunu öne çekmektedir.

Emar randevusu için biyorad.net adresine giriniz.