Anasayfa » Dudak Dolgusu Nasıl Bir Uygulamadır?
Güzellik Haberler

Dudak Dolgusu Nasıl Bir Uygulamadır?

Dudaklarda yaşla beraber hacim kaybı olabilir. Genetik olarak da dudaklar ince olabilir. Sigara içme ,yoğun güneş maruziyeti dudaklarda deformasyona yol açabilir. Dolgun ve hatları belirgin dudaklar genel olarak gençlik ifadesidir. Dudak dolgusu ile bu sağlanabilir.

Dudak dolgusu Ankara da  genelde hyalüronik asit dolgular kullanılır. Kalıcıkları yaklaşık 6 ay 12 ay arasıdır. Dudak hatları bu işlemde belirgin hale getirilir. Dudak dolgusu Ankara ile  gövdesi daha belirgin hale getirilir. İşlem öncesi dudağa uyuşturucu krem sürülürse daha az acı hissedilir. İşlem yaklaşık 10 dk kadar sürer. Sonrasında ödem oluşabilir. Hemen buz uygulaması yapılması önerilir. Şişlik daha az olacaktır. Dudak dolgusu uygulamasında dolgu içinden çıkan enjektör kullanılabileceği gibi kanül ile de uygulama yapılabilir. Bu hastanın durumuna ve kişisel tecrübeye göre değişebilir.

Dudak dolgusu dudak hacmini arttırmak için kısa sürede uygulanabilen iyileşme peryodu görece olarak kısa bir işlem olabilir. Dudak dolgusu Ankara fiyatları değişkendir. Tek bir fiyat olamaz. Kullanılan malzeme ihtiyacınız bu durumu belirler. Ayrıntılı bilgiyi hekim görüşmesi sonrası daha doğru olarak alabilirsiniz.

Kaynak: estetik cerrahi ankara