Anasayfa » Gerçek Medyum Hocaların Sabun Büyüsü İşlemi
Haberler

Gerçek Medyum Hocaların Sabun Büyüsü İşlemi

Gerçek Medyum Hocaların Sabun Büyüsü İşlemi

Büyü manevi etkilere sahip olan, insanların iradelerini etki altına alan, çeşitli doğa üstü güçler ve yetenekler sayesinde yapılan bir ilim dalıdır. Büyü ilmi ile uğraşan kişilere ise medyumlar adı verilir. Medyumlar birtakım özel yeteneklere, doğuştan üstün güçlere sahip olan kişilerdir. Bu yüzden isteyen herkes medyum olamaz, büyü yapamaz. Yapmak istese bile etkili olmaz. Sesi doğuştan kötü olan bir kişi şan eğitimi alsa dahi sesi doğuştan güzel olan kişi kadar güzel şarkı söyleyemez. Medyumluk da aynen böyledir. Gerçek, doğuştan medyum değilseniz eğer ne kadar eğitim alırsanız alın asla kaliteli, etkili ve güçlü büyüler yapamazsınız. Türkiye deki gerçek medyumlar hakkında bilgiler bulunmaktadır.

Büyüler oldukça farklı çeşitlere sahiptir. İyi niyete yapılanları olduğu gibi kötü niyetle yapılanları da vardır. Aynı zamanda kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük etkiye sahip olan büyüler de bulunmaktadır. Bu süre yardım için gelen kişilerin istek, amaç ve sorunlarına göre değişir. Aynı zamanda ise büyüyü yapan medyumun yetenekleri ve güçleri ile de doğrudan alakalıdır.

Büyü çeşitlerinden biri olan sabun büyüsü kara büyüler listesinde yer alan en güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Sabun büyüsü yaptırmak için medyumlardan yardım isteyenler genellikle kin ve nefretle dolu olan kişilerdir. Sabun büyüsünü pek çok medyum yapmaya çalışsa da genellikle bir çoğu başarısız olmaktadır. Çünkü sabun büyüsünü yapmakta, bozmakta oldukça zordur. Ancak alanında uzman ve gerçek olan medyum hocalar yapabilir.

Sabun büyüsünde adından da anlaşılacağı üzere sabun kullanılmaktadır. Ancak büyü için kullanılan sabunun markası veya kokusu büyünün etkisini veya gücünü etkilemez. Önemli olan sabuna hangi duaların okunduğu, hangi aşamalardan geçtiğidir. Çeşitli vefkler, dualar okunur ve dualar okunduğu sırada sabuna iğneler batırılır. Dua işlemi bittikten sonra sabun kuyuya atılır. Sabun kuyunun içinde eridikçe büyü yapılan kişi de günden güne erir.

Medyum Aslan Hoca alanında oldukça başarılı olan bir medyum hocadır. Tek amacı insanların hayrı ve iyiliğidir. Bu yüzden üzerinde sabun büyüsünün etkisi bulunan kişileri bu dertlerinden kurtararak, huzura kavuşmasını sağlar.

www.aslanhoca.com ‘da detaylar bulunmaktadır.